Druk wielkoformatowy jest usługą powszechnie dostępną we wszelkiego rodzaju pracowniach reklamowych i drukarniach. Do jego niewątpliwych zalet zaliczyć można wysoką jakość obrazu, szybkość wykonania i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal. Między innymi właśnie te atuty druku wielkoformatowego sprawiły, że dziedzina ta nieustannie się rozwija i udoskonala, a coraz więcej firm, przedsiębiorców, jak i osób prywatnych korzysta właśnie z różnych form druku wielkoformatowego.

Na początku warto przybliżyć rodzaje druku wielkoformatowego, a jest ich naprawdę sporo. Wyróżnić możemy na przykład banery, plakaty i tablice PCV. Te trzy popularne nośniki reklamowe wykorzystywane są w reklamie zewnętrznej najczęściej. Powinny się charakteryzować przyciągającą wzrok grafiką, nowatorstwem i niebanalnym hasłem reklamowym. Do innych form reklamy zewnętrznej zaliczyć możemy folie samoprzylepne lub szronione, oklejanie witryn, magnesy, naklejki. Te elementy znajdują wykorzystanie przede wszystkim w promocji wszelkiego rodzaju usług, mając zastosowanie zarówno wizualne, jak i ochronne. Do reklamy wewnętrznej wielkoformatowej możemy zaliczyć pianki, ścianki oraz systemy wystawiennicze, roll-upy.

Druk wielkoformatowy odznacza się wieloma formami, dzięki temu znajduje zastosowanie praktycznie we wszystkich dziedzinach marketingu! Odpowiednio dobrana promocja, adekwatna do charakteru branży i nieszablonowe pomysły to klucz do sukcesu marki! Reklamy wielkoformatowe swobodnie funkcjonują w przestrzeni miejskiej i tym samym docierają do dużej rzeszy potencjalnych Klientów. Warto zainwestować właśnie w tę formę reklamy!

Jeżeli myślisz o dobrej promocji dla swojego biznesu – koniecznie zgłoś się do nas! Drukarnia Mijal Druk oferuje szeroki wybór reklam wielkoformatowych. Pomożemy wybrać Ci usługę najlepiej odpowiadającą Twojej branży! Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu!