Wiadomym jest, że każdy chce, aby jego wizytówka lub zaproszenie prezentowały się elegancko i profesjonalnie. Doświadczone drukarnie posiadają w zanadrzu kilka efektownych metod, dzięki którym powierzchnie wydruku zyskują na wyglądzie – jedną z nich jest lakier wybiórczy, który nadaje wybranym elementom pięknego połysku i nasycenia koloru.

Lakier wybiórczy, nazywany również lakierm UV, lakierem punktowym, lakierem selektywnym, znalazł swoje zastosowanie przede wszystkim w takich projektach, jak zaproszenia: biznesowe oraz ślubne, kartki okolicznościowe, bilety, vouchery, teczki, wizytówki czy wnętrza i okładki folderów, katalogów, książek. To właśnie w tego typu wydrukach liczy się przyciągający wzrok wygląd i niebanalny design.

Kto oferuje takie projekty? Lakier cyfrowy – NOWOŚĆ na rynku!

Lakier wybiórczy oferują profesjonalne drukarnie – a wśród nich Drukarnia Mijal Druk. Zajmujemy się nakładaniem lakieru wybiórczego na wydruki personalizowanie i nie tylko. Oferujemy również cyfrowy lakier wybiórczy. Jest to nowość na rynku poligraficznym. Maszyna Heidelberg Versafire CV nakłada piąty kolor: przezroczysty. Dla jeszcze lepszego efektu proponujemy zalaminować wydruki folią matową, aby był większy kontrast między tłem a błyszczącymi elementami. Cyfrowy lakier pozwala na realizację małych nakładów, a czas realizacji jest nawet tego samego dnia!

W razie jakichkolwiek pytań – serdecznie zachęcamy do kontaktu!