Otóż ogromne! I zaraz postaramy się udowodnić, dlaczego.

Kiedy rozkręcamy swoją firmę, albo chociażby jednoosobową działalność często zastanawiamy się jak sprawić, żeby ludzie się o nas dowiedzieli i zaczęli korzystać z oferowanych przez nas usług. Pierwsze, co zazwyczaj przychodzi nam do głowy to oczywiście odpowiednia reklama – tylko jak się do tego zabrać i jaka jej forma będzie najodpowiedniejsza?

Nic nie zaprezentuje lepiej naszej działalności, jak wizytówki. Odpowiednio przygotowane, przejrzyste i estetyczne będą wspaniale reprezentowały naszą firmę.

Jak powinny wyglądać dobre wizytówki?

Po pierwsze – postawmy na skromność i estetykę. Nie ma nic gorszego niż mały format wizytówki kontra nagromadzenie informacji. To, co powinno się na niej znaleźć to przede wszystkim nazwa firmy, stanowisko, dane kontaktowe, logo i ewentualnie zdjęcie osoby do której wizytówka należy. Nie bez znaczenia jest także jakość papieru – ważne, żeby był trwały, sztywny i elegancki.

W zależności od tego w jakiej branży pracujemy, możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa lub raczej z niego zrezygnować. Jeżeli jest to branża biznesowa – skupmy się przede wszystkim na elegancji, natomiast jeżeli pracujemy w branży artystycznej możemy wprowadzić trochę koloru i urozmaicenia, które dodatkowo podkreślą naszą profesję.

Jeżeli szukasz drukarni, która kreatywnie podejdzie do wykonania Twoich wizytówek to postaw na Mijal Druk!  Do powierzonych nam zadań zawsze podchodzimy profesjonalnie. W swojej wieloletniej pracy wykonaliśmy już ogromną ilość projektów, które całkowicie spełniały oczekiwania naszych Klientów. Zawsze bierzemy pod uwagę ich wytyczne, a w razie potrzeby doradzamy najbardziej opłacalne rozwiązania.