Druk cyfrowy najlepiej sprawdzi się w projektach małonakładowych i tych spersonalizowanych. Niewątpliwą zaletą tej techniki jest to, że nie wymaga ona dużych środków finansowych, a jednocześnie charakteryzuje się wysoką jakością wydruku. Każda profesjonalna drukarnia cyfrowa dba o jakość swojego sprzętu, dlatego też wydruki cyfrowe cieszą się obecnie dużą popularnością.

CZYM WŁAŚCIWIE JEST DRUK CYFROWY I JAKIE MA ZASTOSOWANIA?

Technologia cyfrowa jest szybka, tania i bardzo efektowna. Dobra i doświadczona drukarnia cyfrowa zapewnia odbiór zlecenia już po kilku godzinach! Istnieje jednak jeszcze jedna bardzo istotna zaleta stosowania druku cyfrowego w pracowniach – wszelkie poprawki można nanieść na projekty nawet niemalże w ostatniej chwili!

KIEDY POSTAWIĆ NA DRUK CYFROWY?

Druk cyfrowy doskonale sprawdzi się we wszystkich projektach, które nastawione są na zaspokajanie nawet najbardziej wymagających wrażeń estetycznych. Do takich projektów należą najczęściej te małonakładowe, projektowane w pełnym kolorze i spersonalizowane. Do takich form zaliczyć możemy:

  • projekty o charakterze marketingowym: wizytówki, foldery reklamowe, teczki, broszuty
  • projekty o charakterze okazjonalnym: zaproszenia, kartki świąteczne
  • projekty o charakterze dydaktycznym: artykuły biurowe i szkolne, notesy

W Drukarni MijalDruk znaleźć można kompleksową ofertę z zakresu druku cyfrowego. Wyróżnia nas nie tylko bogate doświadczenie w tej dziedzinie, ale także sumienność i terminowość. Gwarantujemy, że wszystkie powierzone nam projekty zostaną oddane na czas.