Baner

Współcześnie kluczem do osiągnięcia sukcesu są właściwie poprowadzone działania marketingowe. Do promocji marki oraz oferowanych produktów i usług często wykorzystywany jest druk cyfrowy i wielkoformatowy. Najpopularniejszym nośnikiem informacji reklamowej w ekspozycji zewnętrznej są banery. Przyciągają wzrok kolorowym nadrukiem i trafiają do bardzo szerokiego grona odbiorców. Jednak by baner w pełni spełnił swoją rolę, musi być wyprodukowany z odpowiednich materiałów, z wykorzystaniem druku wytrzymałego na działanie warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne.

Nasza oferta

Nasza drukarnia Mijal Druk s.c. oferuje banery wykonane z najwyższą dbałością o jakość, z ostrym punktem rastrowym i nasyconymi kolorami. Do ich produkcji wykorzystujemy druk technologią solwentową na nowoczesnych japońskich maszynach marki Mutoch ValueJet 1624, do których używamy oryginalnych atramentów dedykowanych do maszyn Mutoh. Stosujemy sprawdzone materiały o bardzo wysokiej wytrzymałości (materiał laminowany frontlit o grubości 510 g). Standardowo nasze banery są zgrzewane i oczkowane co 50 centymetrów, gdzie nabijane oczka banerowe wykonane są z ocynkowanego metalu nierdzewnego.

Zamówienia realizujemy w 24 godziny, a gotowe wydruki wysyłamy na całą Polskę. Oferujemy dowolnie wybrane formaty banerów, których cena końcowa zaczyna się już od 25 zł/m2. Nasi wyspecjalizowani graficy mogą wykonać indywidualny projekt i wizualizację reklamy. Dzięki temu baner w odpowiedni sposób trafi do grupy docelowej, a w efekcie przyczyni się do poszerzenia grona klientów.