Ulotki są znaną od wielu lat formą promocji. Za ich pomocą możemy rozreklamować praktycznie każdy biznes – od gastronomii aż po usługi z zakresu nieruchomości. Druk ulotek jest jak najbardziej opłacalny, ponieważ niewielkim nakładem kosztów możemy dotrzeć do ogromnego grona odbiorców. Istnieje jednak kilka zasad, które powinniśmy przestrzegać, aby nasi potencjalni Klienci chcieli w ogóle taką ulotkę przeczytać, a w konsekwencji skorzystać z naszych usług.

Co więc trzeba robić?

                Jedną z najważniejszych kwestii jest wygląd ulotki – powinna być przejrzysta, zwięzła i czytelna. Unikajmy długich referatów, skupmy się raczej na najważniejszych kwestiach i wypunktujmy je. Postawmy na jeden rodzaj czcionki, ponieważ ich nagromadzenie wprowadza niepotrzebny chaos i odwraca uwagę od treści. Chwytliwy tytuł czy hasło na górze ulotki przyciągnie uwagę i sprawi, że nasza oferta będzie miała większą szansę dotrzeć do dużego grona ludzi.

                Kolejną sprawą jest obranie odpowiedniej strategii rozdawania ulotek. Postawmy na bezpośredni kontakt z naszymi potencjalnymi Klientami. Wrzucanie ulotek do skrzynek pocztowych nie jest najlepszą strategią. Najlepiej jest, jak wręczamy ulotki osobiście lub zatrudnimy do tego odpowiednie osoby. Dbajmy o to, aby osoby rozdające ulotki dobrze reprezentowały naszą firmę, tj. miały schludny wygląd i miłą aparycję.

Druk ulotek w Warszawie

                Drukarnia Mijaldruk działa na terenie Warszawy. W naszej ofercie znaleźć można między innymi profesjonalny druk ulotek.  Stawiamy przede wszystkim na czytelne przedstawienie treści i precyzję wykonania. Nie boimy się nowych wyzwań i staramy się realizować wizje nawet najbardziej wymagających Klientów!