Druk broszur i folderów

Folder reklamowy jest prostą i ekonomiczną metodą na nawiązywanie relacji z klientami i zbudowanie pozytywnego wizerunku marki. Druk broszur pozwala na stworzenie estetycznego nośnika informacji, który w oryginalny i miły dla oka sposób przedstawi reklamowany produkt lub usługę. W folderze tego typu możesz zamieścić ofertę oraz wyróżnić jej zalety, a całość opatrzyć przyciągającą wzrok grafiką. Dzięki temu Twoja marka łatwo zapadnie w pamięć potencjalnych klientów oraz wywoła pozytywne skojarzenia. Broszura jest szczególnie przydatnym narzędziem marketingowym podczas wszelkiego rodzaju targów, konferencji czy imprez branżowych. Warto zatem postawić na druk broszur wysokiej jakości, który doskonale zaprezentuje Twój przekaz reklamowy. Nasza drukarnia katalogów oferuje broszury, które w doskonały sposób zaprezentują reklamowane przez Twoją firmę produkty i usługi. Dzięki wysokiej jakości zastosowanych materiałów uzyskujemy głębokie, nasycone barwy i precyzyjnie naniesioną na papier grafikę. Każdy folder zostanie stworzony według Twoich wytycznych oraz dostosowany do potrzeb i oczekiwań. Mijal Druk to nie tylko drukarnia katalogów! Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej bogatej oferty!

Specyfikacja:

Papier: ProDesign – gramatura 160g, 200g, 250g, 300g, 350g . Niepowlekany papier satynowy o matowej powierzchni, bardzo wysokim stopniu bieli wyprodukowany w 100% z włókien certyfikowanych FSC. Na okładkę zalecamy zastosowanie grubszej gramatury papieru niż w środku katalogu.

Formaty: A4, A5,A6. Jeśli chcesz wydrukować eksluzywny katalog, wybierz grubszą okładkę i dodaj folię błyszczącą, matową lub soft-touch.

Możliwość szycia i bindowania oraz klejenia.

Napisz do nas...