Druk broszur i folderów

Jednym z najczęściej wykorzystywanych przez firmy materiałów promocyjnych jest folder reklamowy. Stanowi on nie tylko podstawowy nośnik informacji, ale jest również niezastąpiony w kontakcie bezpośrednim z klientem. Taki folder służy przede wszystkim do prezentacji oferty produktowej bądź usługowej. Pozwala w ciekawy i oryginalny sposób pokazać zalety oferowanego przez nas produktu. Jest to idealne narzędzie marketingowe, dzięki któremu możliwe jest kompleksowe zaprezentowanie Państwa oferty. Atrakcyjna wizualnie broszura zwiększa siłę i zakres przekazu reklamowego. Ponadto pozwala na utrwalenie w świadomości klienta marki. Folder reklamowy może się okazać niezwykle przydatny w wielu różnych sytuacjach – będzie się idealnie prezentował na wszelkiego rodzaju targach, imprezach branżowych czy konferencjach. W naszej drukarni oferujemy druk broszur najwyższej jakości dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Każdy folder zostanie dostosowany do Państwa potrzeb i wykonany z niezwykłą dbałością o szczegóły.

Specyfikacja:

Papier: ProDesign – gramatura 160g, 200g, 250g, 300g, 350g . Niepowlekany papier satynowy o matowej powierzchni, bardzo wysokim stopniu bieli wyprodukowany w 100% z włókien certyfikowanych FSC. Na okładkę zalecamy zastosowanie grubszej gramatury papieru niż w środku katalogu.

Formaty: A4, A5,A6. Jeśli chcesz wydrukować eksluzywny katalog, wybierz grubszą okładkę i dodaj folię błyszczącą, matową lub soft-touch.

Możliwość szycia i bindowania oraz klejenia.

Napisz do nas...