Zastosowanie druku białym kolorem stało się ostatnimi czasy bardzo popularne i modne. Druk białym kolorem znalazł swoje zastosowanie przede wszystkim w takich projektach, jak zaproszenia: biznesowe oraz ślubne, kartki okolicznościowe, zadruk kopert, bilety, vouchery, teczki, wizytówki czy wnętrza i okładki folderów, katalogów, książek. To właśnie w tego typu wydrukach liczy się przyciągający wzrok wygląd i niebanalny design. Niewątpliwie, zastosowanie tej techniki ma wiele zalet, a oto niektóre z nich:

  • Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii pracownie i drukarnie nie muszą ograniczać się w realizacji swoich projektów. Niegdyś wiele ciekawych koncepcji wymagało poprawek tylko dlatego, że nie było możliwości drukowania koloru białego. Dzisiejsze technologie przyczyniły się do tego, że grafiki reklamowe prezentują się o wiele bardziej efektownie.
  • Druk białym kolorem jest wyrazisty i dobrze widoczny na podłożach papierowych, m.in. na tych w kolorze czarnym, barwionych w masie, na kartonowych czy ekologicznych, a także podłożach przezroczystych wykonanych z tworzyw sztucznych.
  • Druk kolorem białym znalazł także swoje zastosowanie na etykietach transparentnych. Dzięki jego użyciu możliwe jest wyeliminowanie przezroczystości. Przyczynia się to oczywiście do lepszej widoczności tekstu i pozytywnie wpływa na jego odbiór
  • Druk białym kolorem charakteryzuje się dobrą jakością i trwałością, co wpływa na to, że jest coraz chętniej wybierany przez klientów drukarni i pracowni graficznych.

Kto oferuje takie projekty? Druk kolorem białym – NOWOŚĆ na rynku!

Druk kolorem białym oferują profesjonalne drukarnie – a wśród nich Drukarnia Mijal Druk. Maszyna Heidelberg Versafire CV nakłada piąty kolor: biały.

Kolor biały pozwala na realizację małych nakładów, a czas realizacji jest nawet tego samego dnia!

GDZIE ZNAJDZIE ZASTOSOWANIE DRUK KOLOREM BIAŁYM?

  • Przemysł – tworzenie etykietek i naklejek na opakowania.
  • Reklama zewnętrzna – druk na PCV, charakteryzujący się dużą odpornością na warunki atmosferyczne.
  • Poligrafia – druk na papierach oraz kopertach ozdobnych.