Organizacja ślubu kojarzy się najczęściej z poszukiwaniem odpowiedniej sali weselnej czy też oryginalnej sukni ślubnej. Raczej rzadko w tym przedślubnym chaosie myślimy o eleganckich zaproszeniach ślubnych – zazwyczaj machamy na to ręką i organizujemy je „na szybko”, a to jeden z podstawowych błędów. Estetyczne zaproszenia ślubne są bardzo ważne – przede wszystkim świadczą o podejściu państwa młodych do gości oraz o ich zaangażowaniu.

Jakie więc powinny być idealne zaproszenie ślubne?

                Zaproszenie ślubne stanowi pewnego rodzaju „reklamę” naszej uroczystości, ale powinno także odzwierciedlać nasz styl bycia i charakter. Jeżeli małżonkowie mają spokojne usposobienie zaproszenia też powinny takie być. Dzisiejsza moda ślubna jest jednak coraz bardziej frywolna i pozwala sobie na więcej. Ci, którzy nie boją się podążać za trendami powinni wybierać zaproszenia bardziej wesołe, odważne lub też stylizowane na ulubiony film czy książkę.Ciekawe i oryginalne wzornictwo bardziej zapada w pamięć i sprawia, że nie tylko zostaniemy zapamiętani przez naszych weselnych gości na długie lata, ale też, że inni będą się chcieli brać z nas przykład.

Podsumowując, nie ma czegoś takiego jak zaproszenie idealne – każda para przyszłych małżonków ma swoją wizję i zgodnie z nią powinna mieć wykonane wymarzone zaproszenia ślubne.

Drukarnia czy freelancerzy?

                Obecnie na rynku, obok drukarni, działają także freelancerzy (absolwenci grafiki lub wzornictwa). Doradzamy jednak zaufać firmie z doświadczeniem i bogatym portfolio, a takim miejscem jest właśnie Mijal Druk. Postaramy się spełnić oczekiwania każdego Klienta – nawet tego najbardziej wymagającego. Kładziemy nacisk nie tylko na estetykę zaproszeń, ale także na jakość wydruku. Rodzaj papieru dobieramy indywidualnie pod Klienta. Nie boimy się realizacji odważnych, autorskich projektów, ale podejmiemy się też wykonania zaproszeń w stylu klasycznym.